Stwórz nową listę zakupową

Dodaj produkty podając kody

Dodaj plik CSV
Wpisz kody produktów, które chcesz zbiorczo dodać do koszyka (po przecinku, ze spacją lub od nowej linijki). Powtórzenie wielokrotnie kodu, doda ten towar tyle razy ile razy występuje.

Kariera

Aktualne rekrutacje:

Pracownik magazynu

Kliknij, aby poznać szczegóły

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja i przygotowywanie zamówień
  • Pakowanie i wydawanie towaru
  • Rozkładanie i sortowanie towaru
  • Załadunek i rozładunek dostaw
  • Dbałość o jakość obsługi zgodną ze standardami pracodawcy
  • Dbałość o czystość i porządek na magazynie
  • Praca w oparciu o czytnik kodów

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Praca na pełny etat w godz. 7-19 (na dwie zmiany: 7-15 oraz 11-19)
  • Umowa o pracę po pierwszym miesiącu próbnym na umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne premie frekwencyjne
  • Możliwe nadgodziny w soboty

Zainteresowaliśmy Cię? Wyślij CV pod adres: kariera@hurtel.pl

Product manager

  • Samodzielne zarządzanie i rozwój podległych kategorii produktowych
  • Wyszukiwanie nowych produktów do oferty na podstawie analizy rynku i konkurencji
  • Wdrażanie nowych produktów na rynek
  • Tworzenie polityki produktowej, w tym koncepcji biznesowej
  • Zarządzanie ceną, budowanie strategii cenowej podległych kategorii, zarządzanie marżowością produktów
  • Opracowanie strategii zakupów, analiza rynku dostawców, warunków cenowych, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Przeprowadzanie analiz opłacalności sprzedaży produktów
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla pracowników
  • Współpraca z dostawcami z Chin

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie, minimum B2 (warunek konieczny)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień dystrybucji i logistyki
  • Biegła obsługa komputera, zwłaszcza pakietu MS Office
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Silna orientacja na osiąganie wyników i realizacje celu
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Proaktywna postawa

  • Doświadczenie we wprowadzaniu marek własnych na rynek
  • Doświadczenie w firmie z branży elektroniki

  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • Atrakcyjne i motywujące warunki wynagradzania
  • Gwarancja przyjaznej, niekorporacyjnej atmosfery oraz partnerskiego podejścia
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Możliwość dołączenia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
  • Dodatkowy pakiet zdrowotny
  • Brak dress code'u
  • Szkolenia i kursy wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Zniżki na firmowe produkty

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Koordynowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia ciągłości produkcji i ciągłości sprzedaży
  • Przygotowywanie i składanie zamówień
  • Koordynowanie dostaw i ich terminowości
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami wewnętrznymi oraz partnerami biznesowymi
  • Aktualizacja i kontrola oferty sprzedażowej
  • Analiza konkurencyjności produktowej oraz cenowej
  • Analiza trendów rynkowych w zarządzanych kategoriach
  • Wyszukiwanie nowych produktów i wprowadzanie ich oferty na rynek
  • Monitowanie preferencji klienta, oferty konkurencji, dostawców

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z ekonomią, logistyką lub informatyką
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne i organizacyjne
  • Samodzielność i proaktywność w działaniu
  • Gotowość do reprezentowania firmy na targach i eventach branżowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Obsługa komputera i podstawowa znajomość Excel

  • Znajomość platformy IdoSell
  • Doświadczenie w branży GSM, akcesoriów sportowych, elektroniki użytkowej i/lub zaopatrzeniu

Wszyscy wiemy jak potoczyła się ta historia, bo właśnie dzięki niej jesteśmy TU i TERAZ. Owocowe środy, herbaciane wtorki, casualowe piątki i dynamiczny zespół. Zapewne dokładnie NIE tych informacji oczekujesz w tym miejscu. Sami jesteśmy ludźmi i do rekrutacji podchodzimy w ludzki sposób. To oczywiste, że możesz liczyć u nas na tak podstawowe rzeczy jak:

  • umowa o pracę – by czuć się pewnie
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju – bo najlepszy specjalista zna firmę na każdym szczeblu
  • benefity pozapłacowe – bo nie samą pracą człowiek żyje
  • przyjazną atmosferę w pracy – bo szef też człowiek (a kręgle same się nie zbiją)

...a co poza tym? Sami nie znosimy spoilerów i nie zdradzimy nic więcej! Gwarantujemy jednak, że będzie to naprawdę ciekawa historia - przekonaj się o tym osobiście.

Hurtel Sp. z o.o. jest częścią programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 1 września 2023 r. korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o., która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.

Zaufane Opinie IdoSell
4.96 / 5.00 24 opinii
2024-05-10
Super polecam
2024-05-05
5✓5
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel